Czy warto stosować odżywki?

Podczas wzmożonej aktywności fizycznej, potrzeby organizmu na poszczególne składniki pokarmowe, witaminy i minerały są znacznie większe, dlatego też stosowanie odżywek jest dobrym rozwiązaniem. Racjonalna i dobrze zbilansowana dieta wraz z suplementacją pozwoli Ci efektywnie trenować, szybko regenerować siły i lepiej adaptować się przy zmniejszonym ryzyku choroby lub kontuzji.

Co dla kogo?

To czy dana odżywka, powinna być dedykowana jednej, czy drugiej grupie odbiorców zależy głównie od celu w jakim ma być stosowana. Często bywa tak, że zarówno Panowie jak i Panie pragną pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, wtedy zwykle stosuje się podobne odżywki sprzyjające redukcji zbędnych gramów tłuszczu, jednak w różnych ilościach. Zawsze warto skonsultować stosowanie odżywek z trenerem na siłowni, który posiada odpowiednią wiedzę w tym zakresie i pomoże dobrać Ci optymalne rozwiązanie.

Czy to jest zdrowe?

Stosowanie suplementów diety i odżywek z całą pewnością jest zdrowe. Odżywki działają na jedną lub więcej cech, decydują o sprawności fizycznej i odporności psychicznej. Odżywki, które można nabyć w sklepach czy na siłowni, zanim trafią do sprzedaży przechodzą serie badań, są dozwolone, skuteczne i etyczne.

Nasza siłownia współpracuje z profesjonalistami z branży suplementacji . Znajdziesz u Nas odżywki najlepszych firm, takich jak Multipower, Weider, Muscle Pharm i inne.