Kontakt : 793 261 207

Trener personalny Stanisław Kokot

Magister wychowania fizycznego, absolwent AWF w Katowicach. Trener II klasy lekkiej atletyki, instruktor takich dyscyplin jak: kulturystyka i sporty siłowe, fitness nowoczesne formy gimnastyki, a także pływanie. Licencjonowany sędzia PZLA. Przed laty medalista Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, a obecnie wielki miłośnik kulturystyki i dziedzin z tym związanych. Finalista konkursu „Czytelnik na okładkę Men’s Health 2012”, a w 2015 roku 7 zawodnik Mistrzostw Śląska w kulturystyce klasycznej. Na co dzień pracuje jako trener osobisty, a także prowadzi kursy dla przyszłych instruktorów sportów siłowych. Uważa, że odpowiednia motywacja to klucz do sukcesu.

 

Poznaj innych trenerów

Pozostali trenerzy zaangażowani w klub UKS Włókiennik Łódź

Trenerka Personalna Natalia Włoszczyk

Pełna pozytywnej energii i uśmiechu instruktorka kulturystyki oraz sportów siłowych. Medalistka Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym oraz Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w rzucie dyskiem. Licencjonowana sędzina PZLA. Jej zdaniem trening na siłowni jest składnikiem każdej dyscypliny sportowej ze względu na jej wielofunkcyjność oraz niezbędną wyobraźnię trenerską. Na co dzień pracuje jako instruktor na siłowni oraz trener personalny.  Przyjemność sprawia jej współpraca z ludźmi którzy „chcą”.

Trenerka Personalna Sonia Saternus

Certyfikowana trenerka personalna. Pełna energii oraz konsekwentna kobieta, która wie jak osiągnąć sukces. Zawodniczka Bikini Fitness federacji NPC, pasjonatka sportu- treningu siłowego. Zeszłoroczna Mistrzyni Polski Bikini Fitness NPC 2021. Wymagająca od siebie jako zawodniczka, oraz wymagająca jako trenerka od swoich podopiecznych. Uważa, że to co można sobie wymarzyć, również można zrealizować.